Arstid

Regionaalhaigla arstid on erinevate kasvajapaikmete ravimiseks ja parima ravitulemuse saavutamiseks koondunud paikmepõhistesse töögruppidesse ja konsiiliumidesse. Raviotsused sünnivad konsiiliumides, millest ka patsient saab osa võtta. Peame väga tähtsaks patsiendi ja tema lähedaste vahetut osalemist arutelus, et anda igale inimesele võimalus kaasa rääkida haiguse ravi ja sellest tulenevatest elukorraldust puudutavates valikutes. Siit rubriigist leiate Regionaalhaigla arstid, kes igapäevaselt koostööd teevad ning patsiente aitavad. Töögruppidesse kuuluvad onkokirurgid, onkoterapeudid ja kiiritusravi arstid, laborispetsialistid, radioloogid, patoloogid ja teiste erialade esindajad.

Seedetrakti kasvajate ravimeeskond

Tiit Suuroja
Dr Toomas Ümarik
Dr Tammik

Dr Olav Tammik

Üldkirurg-ülemarst-keskuse juhataja Loe lähemalt
Dr Andre Trudnikov
Dr Jelena Gavrilkina
Dr Mihhail Vassiljev
Dr Mart Eisen
Dr Seire
Dr Jüri Teras
Dr Jelizaveta Gorošina
Dr Martin Adamson
Dr Erast-Henri Noor
Sander Kütner
Dr Rena Tiigi
Dr Anu Ustav
Dr Kaarina Ristmägi
Dr Kärt Seer
Figuuri pilt
Dr Elina Reedi
Dr Reet Otsus
Figuuri pilt
Dr Jaak Põder
Dr Marge Soom
Dr Tatjana Matvejeva
Figuuri pilt

Hematoloogiliste haiguste ravimeeskond

Dr Mariken Ross

Hematoloog-ülemarst-keskuse juhataja Loe lähemalt
dr Kuddu
dr Kärt Tomberg
Dr Andrei Šamarin

Dr Andrei Šamarin

Radioloog-ülemarst-keskuse juhataja Loe lähemalt
Dr Liina Karusoo
Dr Ruth Brand
Dr Renate Katsev
Figuuri pilt
Figuuri pilt
Dr Reet Otsus
Dr Mikk Abram
Figuuri pilt

Pea- ja kaelapiirkonna kasvajate ravimeeskond

dr Kuddu

Dr Indrek Mikomägi

Kõrva-nina-kurguhaiguste vanemarst Loe lähemalt
Dr Katrin Bakhoff
Dr Ilona Muoni

Dr Ilona Muoni

Radioloog-ülemarst-nukleaarmeditsiini osakonna juhataja Loe lähemalt
Dr Jelena Bogovskaja

Dr Enn Tuulik

Üldkirurg-ülemarst-keskuse juhataja Loe lähemalt

Dr Lauri Maisvee

Kõrva-nina-kurguhaiguste vanemarst Loe lähemalt
Dr Herki Kaljusmaa
Dr Tõnis Metsaots
Dr Karoliina Heck
Dr Lauri Käis
Figuuri pilt
Dr Aidi Adamson-Raieste
Figuuri pilt
Figuuri pilt
Dr Alina Kornejeva
Dr Mikk Abram
Dr Hanna-Liis Lepp

Dr Hanna-Liis Lepp

Kliinilise toitumise arst-konsultant Loe lähemalt

Rinnanäärme kasvajate ravimeeskond

Dr Vahur Valvere

Dr Vahur Valvere

Onkoloogia-hematoloogia teadus- ja arendusjuht, onkoloog Loe lähemalt
Dr Priit Pauls
Dr Liina Karusoo
Dr Katrin Lepik
Vappu Zobel
dr Merje Jürisson-Pors
Dr Tõnis Metsaots
Dr Lea Mällo

Dr Lea Mällo

Patoloog-ülemarst-keskuse juhataja Loe lähemalt
Dr Karoliina Heck
Dr Kristjan Kiiman
Dr Kristiina Tamboom
dr Agne Kukk
Dr Jelena Kiriltšik
Dr Pille Kirjanen
Dr Eevi Ahun
Pildil figuur
figuuripilt
Figuuri pilt

Naha-, luude- ja pehmete kudede kasvajate ravimeeskond

Dr Jüri Teras
Dr Rena Tiigi
Dr Annika Sisko
Dr Tammik

Dr Olav Tammik

Üldkirurg-ülemarst-keskuse juhataja Loe lähemalt
dr Kask
Dr Ruth Brand
Dr Andrei Šamarin

Dr Andrei Šamarin

Radioloog-ülemarst-keskuse juhataja Loe lähemalt
Dr Kadri Kaldas
Dr Karl Pintsaar
dr Ann Valter
dr Atna
Figuuri pilt
Dr Triin Erm
Dr Marge Soom

Uroloogiliste kasvajate ravimeeskond

Dr Peep Baum
Dr Helis Pokker

Dr Helis Pokker

Onkoloogia- ja hematoloogiakliiniku juhataja–onkoloog Loe lähemalt
Dr Jelena Gavrilkina
Dr Ruth Brand
Dr Diana Saranova
Dr Ülo Zirel
Uroloog
Dr Ilona Muoni

Dr Ilona Muoni

Radioloog-ülemarst-nukleaarmeditsiini osakonna juhataja Loe lähemalt
Dr Jevgeni Rušai
Dr Kristjan Kiiman
Figuuri pilt
Pildil figuur

Günekoloogiliste kasvajate ravimeeskond

günekoloog

Dr Piret Kaarde

Günekoloog-ülemarst-keskuse juhataja Loe lähemalt
Dr Jelena Gavrilkina
Dr Katrin Lepik
günekoloog
Dr Herki Kaljusmaa
Dr Ruth Brand
Dr Lea Mällo

Dr Lea Mällo

Patoloog-ülemarst-keskuse juhataja Loe lähemalt
Dr Kristjan Kiiman
Dr Kaarina Ristmägi
Figuuri pilt
Figuuri pilt
Figuuri pilt
Figuuri pilt

Neuroendokriinkasvajate ravimeeskond

Tiit Suuroja
Dr Liina Karusoo
Dr Rena Tiigi
Dr Ilona Muoni

Dr Ilona Muoni

Radioloog-ülemarst-nukleaarmeditsiini osakonna juhataja Loe lähemalt
Dr Seire
Dr Peep Baum
Dr Toomas Ümarik
Dr Tammik

Dr Olav Tammik

Üldkirurg-ülemarst-keskuse juhataja Loe lähemalt
Dr Andre Trudnikov
Dr Malle Paris
Dr Diana Saranova
Dr Jelena Bogovskaja
Dr Marge Soom
Dr Alina Kornejeva

Maksa- ja sapiteede kasvajate ravimeeskond

Sander Kütner
Tiit Suuroja
Dr Seire
Figuuri pilt
Dr Tammik

Dr Olav Tammik

Üldkirurg-ülemarst-keskuse juhataja Loe lähemalt
Dr Andre Trudnikov
Dr Martin Adamson
Dr Toomas Ümarik
Natalja Sisask
Dr Jelena Gavrilkina
Dr Kärt Seer
Figuuri pilt
Figuuri pilt
Dr Elina Reedi
Figuuri pilt
Figuuri pilt
Figuuri pilt
Figuuri pilt
Figuuri pilt
Figuuri pilt
Figuuri pilt

Kesknärvisüsteemi kasvajate ravimeeskond

neurokirurg
Dr Andres Asser

Dr Andres Asser

Neurokirurg-vanemarst-töögrupi juhataja Loe lähemalt
Dr Katrin Bakhoff
Dr Mihhail Vassiljev
Dr Äli Roose
Dr Juhan Reimand
Figuuri pilt

Dr Tarmo Areda

Neurokirurg-ülemarst-keskuse juhataja Loe lähemalt
Figuuri pilt
Dr Aidi Adamson-Raieste

Torakaalonkoloogiliste kasvajate ravimeeskond

Dr Regina Rooneem
Dr Andrei Šamarin

Dr Andrei Šamarin

Radioloog-ülemarst-keskuse juhataja Loe lähemalt
Dr Diana Saranova
Dr Ingemar Almre
dr Ann Valter
dr Kuddu
Dr Jelena Bogovskaja
Dr Jevgeni Rušai
Dr Karin Ojala
Pildil figuur