Kahtlus

Kahtluse korral säilita rahu! Iga kahtlus ei tähenda veel haigust ja vähk on aina enam ravitav.

Vaata edasi Vaata edasi

Kuidas peaksite toimima, kui muretsete enda tervise pärast?

Iga kahtlus ei tähenda veel haigust. Tänapäevased vähiravimeetodid on väga efektiivsed, eriti haiguse algstaadiumis, seetõttu tasub vähimagi kahtluse korral pöörduda spetsialisti poole ning ennast kontrollida.
Pöörduge kõigepealt enda perearstile, kes kuulab ära teie mure, teeb vajadusel esmased analüüsid, konsulteerib eriarstiga ning suunab teid edasi eriarsti vastuvõtule.

Meil on väga hea koostöösuhe perearstidega, kes kuulavad kõigepealt tervisemure ära ning suunavad patsiendi juba vajadusel edasi erialaspetsialistide poole. Regionaalhaigla peab oluliseks vähiennetust ning meile on kahtluse korral võimalus tulla nii sõeluuringutele kui ka rinnakabinetti enda tervist kontrollima.


Kinkige endale meelerahu! 

Radioloogilised uuringud

Radioloogilised uuringud

Radioloogiakeskus on nüüdisaegse radioloogilise piltdiagnostikaga tegelev üksus. Eraldi osakondadena kuuluvad keskuse koosseisu endoskoopia osakond ja nukleaarmeditsiini osakond.
Loe lähemalt
labor

Laboratoorsed uuringud

Regionaalhaigla laboratoorium on üks suuremaid haiglalaboreid Eestis.
Loe lähemalt

Patomorfoloogilised uuringud

Patoloogia eriala tegeleb haiguslike muutuste tuvastamisega koelisel, rakulisel ja molekulaarsel tasandil, mis on aluseks haiguse diagnoosi, ravi ja prognoosi määramisel.

Loe lähemalt
Regionaalhaigla rinnakabinetid

Rinnakabinet

Regionaalhaigla rinnakabinet on mõeldud igas vanuses naistele, kellel on rinna-alaseid muresid või küsimusi.
Loe lähemalt
Sõeluuringud

Sõeluuringud

Sõeluuringu eesmärk on avastada vähk võimalikult varajases staadiumis.
Loe lähemalt

Endoskoopilised uuringud

Regionaalhaigla endoskoopiaosakonnas teostatakse seedetrakti ja hingamisteede endoskoopilisi uuringuid ja raviprotseduure.
Loe lähemalt